Bronny James en sevdiği spor ayakkabıları ve taslakları hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor

plantifulsoul

New member
Bronny James, 2024 NBA Draftı'ndan günler önce yayınlanan bir videoda, spor ayakkabı alışverişi yaparken NBA efsanesi babasının ayakkabılarını – kelimenin tam anlamıyla – giymeyi anlattı.

LeBron James'in en büyük oğlu, Complex'in 300. bölümünde ailesi, spor ayakkabı koleksiyonları ve saha içinde ve dışında ayakkabı tercihleri hakkında sorular sordu.Spor Ayakkabı Alışverişi” seri.

Nadir röportaj sırasında Bronny James, yıllar sonra ilk kez fiziksel bir ayakkabı mağazasına gittiğini ve tarihinin “muhtemelen Kovid'den öncesine” dayandığını söyledi.

Ancak babası ömür boyu Nike sporcusu ve Bronny James de Nike'ın ilk basketbol NIL sporcusu, bu da ona bir spor ayakkabı meraklısının isteyebileceği her türlü Nike ayakkabısına erişim sağlıyor.

“[It’s] özel. Babamın bana sunduğu tüm fırsatlar,” dedi James spor ayakkabı erişimi hakkında. “Herhangi bir ayakkabıyı seçebilme yeteneği.”

Eski USC gardiyanı, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, sahada babasının ayakkabılarını, özellikle de babasının imza serisindeki ilk ayakkabı olan Nike Air Zoom Generation'ı tercih ediyor. LeBron 1'ler. James, 2003'te, yani doğmadan bir yıl önce piyasaya sürülen bu ayakkabılarla oynamayı sevdiğini çünkü “süper hafifler ve harika görünüyorlar” dedi.

James, kendisinin ve kardeşi Bryce James'in yeni nesil LeBron'ların aşınma testlerine yardımcı olduklarını açıkladı. Lebron'un 20'li yaşları2022'de piyasaya sürüldü. Ayakkabının üzerindeki etikette, LeBron James'in oğullarına saygı duruşu niteliğindeki “Gelecek neslin teknik özelliklerine göre tasarlandı ve geliştirildi” ifadesi yer alıyor.

Bronny James, “Bir süre laboratuvardaydık” dedi. “Ayakkabı pişirmesine yardım ettim. Oğullarından geri bildirim almak istedi.”

James, babasının koleksiyonundaki ayakkabıları giyme arzusunu paylaştı ve Sierra Canyon'da oynarken çoraplarını babasının Nike Off-White x Hyperdunk ayakkabılarına sığacak şekilde ikiye katlayacak kadar ileri gitti.

James ailesi içinde üstün spor ayakkabı tutkunu unvanı için rekabet yoğun. James, küçük kardeşinin spor ayakkabı avcılığına olan tutkusunu selamladı.

James, “Hepimiz kendimizinkini almalıyız” dedi. “Bryce, ayakkabı arıyor. Her şeyi bulmaya çalışıyor.”

James, en sevdiği Nike silüeti Nike Vomero 5'e olan sevgisini paylaştı ve LeBron James'in ayakkabı serisinin ötesinde kendi tarzına ve kişiliğine bir bakış sundu. Sade siyah, beyaz ve ten rengi renk gruplarını tercih ederek 2000'li yılların başındaki sade koşu ayakkabısını tercih ediyor.

Ayakkabılarla ilgili kapsamlı bir tartışmanın ardından Bronny James, bu haftaki NBA seçmeleriyle ilgili heyecanını dile getirerek, bu deneyimin bir nimet olduğunu ve NBA'de oynamanın potansiyel olarak bir rüyanın gerçekleşmesi olduğunu söyledi.

Röportajın ardından James, Kompleks video serisinin alışveriş çılgınlığına çıkma geleneğini gözlemledi. Gibi yutturmaca markalarla en çok aranan Nike işbirliklerinden bazılarının çiftlerini satın aldı. Kaktüs Bitki Bit Pazarı, Beyaz kapalı Ve PIHTItoplam 10.172$.

James, bölümün çekimleri sırasında 17 yaşına giren erkek kardeşine doğum günü hediyesi olarak birkaç çift ayakkabı aldı. Kobe 8'ler.