USC-Wisconsin izlenmesi gereken üç şey: Alex Grinch geri döndü

plantifulsoul

New member
Lincoln Riley, 2021'de USC'de işe alındığında ilk çağrılarından biri Alex Grinch'ti. Savunma koordinatörü Oklahoma savunmasının düzelmesine yardımcı olmuştu ve bu süreçte iki koç birbirlerine güvenmeye başlamıştı. Aileleri yakınlaştı. Riley o kasım ayında sabahın erken saatlerinde bir uçakla Los Angeles'a vardığında, Grinch de aynı uçaktaydı.

USC'de Grinch için zorlu bir yolculuk olduğu ortaya çıktı. İki sezondan az görevde kaldı ve okul tarihindeki en kötü iki savunmaya başkanlık etti. Ancak iki antrenör Cumartesi günü Kolezyum'da yeniden bir araya geldiğinde – bu sefer Grinch kırmızının farklı bir tonunu giyerken – Riley, bir yıldan kısa bir süre önce USC'de işlerin kendisi için nasıl bittiğini düşünmeyecek.

Bülten

Savaşmaya devam edin! Gerçek bir Truva atı hayranı mısınız?

USC içgörüleri, haberler ve çok daha fazlası için Times of Troy bültenimizi edinin.

E-posta adresini girin

Beni Kaydol

Zaman zaman Haberler'tan tanıtım içeriği alabilirsiniz.

Riley, “Onu görmek güzel olacak” dedi. “Zıt kenarlarda olmak, birlikte geçirdiğimiz tüm güzel zamanlar ve harika anılarla, birlikte çalıştığımız tüm yıllar ile kesinlikle benzersiz olacak.”

İki koç, 2019'dan 2023'e kadar Oklahoma ve USC'deki görevler arasında birlikte çalışmıştı. Şu anda Wisconsin'in güvenliğine koçluk yapan Grinch'in, Riley'nin hücumunun tam olarak nasıl işlediğini anlaması için kesinlikle bolca zamanı var.

Riley, “Koç Grinch'in yaptıklarımıza çok aşina” dedi. “Ama yine de oyunun oyunculara ve Cumartesi öğleden sonra en iyi performansı sergileyenlere bağlı olduğunu düşünüyorum. Sanırım sıkı hazırlandık ama kendisinin de parçası olduğu bir savunmaya karşı çıkmanın iyi bir mücadele olacağını biliyoruz.”

Wisconsin savunması, ne olursa olsun skor savunmasında Big Ten'deki 18 takım arasında 16. sırada yer alıyor (maç başına 23 sayı).

13 numara USC, Cumartesi günü saat 12:30'da (PDT) ulusal çapta CBS'de (Paramount+) yayınlanan bir maçta Big Ten iç saha açılışında Wisconsin ile karşı karşıya gelirken izlenmesi gerekenler: